Uçakta gerçekleşen ilk düğün olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi

Kutlamaya 300’den fazla davetli katıldı.
Çift, Boeing 747 uçağıyla evlendi.
Dilip, tıpkı 18 Ekim 1994’te Air India uçuşunda eşi Sunita ile yaptığı gibi, Vidhi’nin her zaman uçakta evlenmesini hayal ediyordu. Hindistan’da uçakta düğün rekoru kırdıklarını iddia ediyorlar.

Gelin, “Hiç hayal edemezdim. Ailemin düğününde değildim ve onlar bizim için bunun gibi bir şeyi yeniden yarattılar” dedi.

BAE ve Hindistan’da popüler mücevher işletmesi Popley and Sons ile tanınan Popley ailesi için paranın hiçbir önemi yok gibi görünüyor.
Çiftin düğün planlamacısı Chimu Acharya, “Dubai’de bir düğün için harcama söz konusu olduğunda sınır gökyüzüdür” dedi. “Her şey kişi sayısına ve ailenin bütçesine bağlı. Popley’inki gibi düğünlerin maliyeti yaklaşık 1,6 milyon ila 1,9 milyon dolar arasında.”

Aile ve arkadaşlar 24 Kasım’daki Popli ve Sainani kutlamalarında çok eğlendiler.

Çift, olay yerine kırmızı bir Ferrari ile ciddi bir şekilde geldi.

Lüks jet, Jetex’in Dubai’deki özel terminalinden Umman’a kadar uzanan üç saatlik kutlama için 300’den fazla misafiri taşıdı.

Misafirler, birinci sınıfın ötesine geçen bir deneyim için uçağa bindiler. Koltuklar çiçekli kumaşlarla süslenmişti, pencerelerin üzerine çelenkler asılmıştı, müzik çalınıyordu ve ziyaretçiler salonda özgürce dolaşıyordu.

Böylesine özenli bir düğünü gerçekleştirmek için çiftin düğün planlayıcısı, uçuşun gecikmemesini sağlamak amacıyla 12 ay boyunca evrak toplamakla uğraştı.
Çift, aşklarını alışılmadık bir şekilde mühürlese de, yemin ederken Sih geleneklerini takip ettiler.

Gelin, “Şimdi babamın hayalini başka bir seviyeye taşıyorum” diye paylaştı. “Umarım gelecekteki oğlumun düğünü için teknoloji, uzayda evlenmek gibi daha fazlasını yapmamıza olanak tanır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x