Realme GT Explorer’a yeni güncelleme

Realme, Android 14 temelli Realme UI 5.0 erken erişim sürümü için üçüncü tur kayıtlarla hız kesmeden ilerliyor. Bu özel güncelleme, Realme GT Explorer Master Edition akıllı telefon için özel olarak tasarlandı.

Sadece Çinli kullanıcılara açık olan bu üçüncü tur kayıt, 1500 katılımcıyı hedefliyor. Ancak unutulmamalı ki bu sürüm, kararlı bir sürüm değil ve belirli ağ ortamlarında WiFi bağlantısının düşük bir ihtimalle kopma riski gibi kendine özgü riskleri içeriyor.

Realme GT Explorer’a yeni güncelleme

Katılmak isteyenler için kayıt şu anda aktif. Eğer zaten Realme UI 5.0 erken adopter sürümündeyseniz, tekrar başvurmanıza gerek yok. Başvuru butonuna basmadan önce, telefonunuzun 15GB’tan fazla dahili depolama alanına sahip olduğundan, köklenmemiş olduğundan ve bataryanın %60’tan fazla dolu olduğundan emin olun. Ve elbette her şeyi yedekleyin çünkü beta yazılımı vahşi bir yolculuk olabilir.

Bu tür güncellemeleri önemli kılan şeylerin başında, telefonun kapasitesini arttırma, potansiyelini daha iyi kullanma ve performans tutkunlarının beklentilerini karşılama amaçları yatıyor. Öte yandan her ne kadar bu güncelleme şu an için Çinli kullanıcılar için geçerli olsa da, çoğu defa olduğu gibi bu güncellemenin de ilerleyen günlerde global pazara gelme ihtimalinin olduğunu da unutmamak gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x