Eski Kocası ve Yeni Sevgilisiyle Eğlenen Zeynep Bastık’a Sinan Akçıl’dan Fena Bir Çıkış Geldi!

Her seferinde eski eşi Tolga Akış ile dostça ayrıldıklarını söyleyen Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde eski eşi ve yeni sevgilisi ile aynı anda eğlenerek medeniyeti arşa çıkarmıştı biliyorsunuz ki. Zeynep Bastık, bu hareketiyle sadece sosyal medyanın değil, ünlü isimlerin de diline düştü. Bastık’a meslektaşı Sinan Akçıl’dan beklenmedik ve sert bir yorum geldi.

İşte detaylar ?

Zeynep Bastık, 2021 yılında uzun süredir beraber olduğu Tolga Akış’la ani bir kararla dünyaevine girmişti hatırlarsanız.

Ama gelin görün ki hepimizi şaşırtan bu evlilik daha bir yıl dolmadan boşanma ile sonuçlandı. İkili aradıklarını birbirlerinde bulamamıştı.

Ancak onların boşanmaları bizim bildiğimiz boşanmalara pek benzemiyor. Çünkü ikili arkadaşlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Akış ve Bastık, sıkı dostluklarıyla gündeme geldiğinde Zeynep Bastık, “Tolga benim için bir eşten ve sevgiliden çok daha fazlası oldu, kurduğumuz hayalleri gerçekleştirmek için aile kalmaya devam edeceğiz” demişti.

Zeynep Bastık, şimdilerde Ali Can Ayyıldız ile birlikte yeni bir aşka yelken açtı ve kendini Ayyıldız’a kaptırmış durumda.

Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde ekibi, eski eşi Tolga Akış ve yeni sevgilisi Ali Can Ayyıldız ile eğlenmeye çıkınca olanlar oldu. Bastık, bu durum için “Artık 2024’e girdik böyle şeyler mi kaldı, en azından bizde yok. Herkes çok tatlı ve iyi anlaşıyor” açıklamasını yapmıştı.

Zeynep Bastık, bu hareketiyle hem sosyal medyanın hem de ünlü isimlerin diline düşmekten kurtulamadı.

Şimdi ise Bastık’a ikinci çıkış meslektaşı Sinan Akçıl’dan geldi. Akçıl, Zeynep Bastık’a “Belki 2025’de böyle şeyler kalır yeniden” diyerek tepki gösterdi ?

Siz Sinan Akçıl’ın yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x